
Bloemen
Deze serie heet flowering hearts. Met de harten van de bloemen ben ik gaan schilderen na mijn hartinfact in 2014
uit 2015 tot 2015
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

flowering heart
2015
In de winkel zag ik deze pioenroos en ze sprong eruit in de bos bloemen. Na een paar dagen op het water opende zij zich heel mooi en heb ik haar gefotograafd en geschilderd.
Aan het eind van de week was de echte roos van rood naar wit van kleur veranderd. Paneel wordt geleverd met baklijst

Moeder Maria roos
2015In een boeket van witte rozen die ik voor mijn verjaardag kreeg, opende deze roos haar hart. Nadat ik de roos gefotografeerd had, voelde ik dat ze speciale energie in haar droeg, die van Moeder Maria.

Drijvende roos
2015Deze roos had ik thuis op een vaas en ik was geintrigeerd door het prachtige hart en de kleuren die een vintage achtige uitstraling hadden. Tijdens het schilderen ontstond de water achtergrond, die ik ook bij de andere bloemen heb geschilderd. Paneel wordt geleverd in baklijst.

Rainbow rose
2015Drijvende pioenroos Paneel wordt geleverd met baklijst

Roos
2015
Ook deze roos is nageschilderd van een roos in een boeket. De echte roos was wit.
Paneel wordt geleverd met baklijst